Kingituste armastuskeel

Gary Chapmani must-read raamatu “Armastuse viis keelt” sõnul on meile kõigile omane rääkida viit armastuse keelt: tunnustavad sõnad, kvaliteetaeg, kingitused, teenimine ja füüsiline puudutus. Igaühel on domineeriv aga vaid üks-kaks eelmainitust. Kui varem läksin kõikvõimalike tähtpäevade puhul õhinasse, et mida seekord oma mehele kinkida ja vahel oli ideid lausa nii palju, et jaotasin kingid kogu sünnipäevanädala peale, siis pärast lapse tulekut on selle armastuskeele kõnelemine üsna soiku jäänud.

Processed with VSCO with s3 preset

Seepärast olin oi kui rõõmus, leides kingilehelt Kixik meie 3. pulma-aastapäeva ehk nahkpulma jaoks ideaalse kingituse, nahast paeltega põlle. Praktiline, aga tänu nimetrükile isiklik ja armas ka. Mahukad taskud ja puuvillane jämedakoeline materjal annavad sellele mehise rustikaalse välimuse. Tänu tumedale kangale ei pea plekkide pärast muretsema, aga kui need tekivad, saab nahkdetailid trukkide abil eemaldada ja põlle pessu visata. Lisaks saabus see viisakas keskkonna- ja seega minusõbralikus pappkarbis. Tore on ka see, et põll oli Kixiku poolt kingituseks ja Kaarel ei pidanudki sel aastal endale ise kinki ostma 😀

Photo 16-04-2018, 19 47 41

Aga põll nimelt seetõttu, et asi, millest Leevi eales ära ei ütle, on pakkumine emme-issiga süüa teha. Kui algul tipnesid need katsetused rokase põranda ja otse pakist taluvõi söömisega, siis iga korraga on Leevist rohkem asja ja nii armas on vaadata, kuidas ta naudib ja areneb. Vaieldamatu lemmik on tal mängukoera käpa abil kohviveskis pähklipuru põristada. Ja nüüd on ka Kaarlil põll ette panna, et mitte plekkidele mõelda.

PS! Vaata minu Instagrami, et osaleda auhinnamängus koostöös Kixik veebilehega!

Kaarel üllatas mind aastapäeval imeilusa käsitööna valminud Vaikelu kaelakeega. Ehte sees ilutseb ehtne nõmm-liivatee, mis on valatud männitööstuse tootmisjääkidest pärit biomassipõhisesse vaiku. Soovitan tungivalt heita pilk peale Vaikelu lehele, sest luulelisus, millega nad oma läbivat mõtet edasi annavad, on lihtsalt nii mõnus, rääkimata geniaalsest nimevalikust (vaikelu, vaik+elu). Ja oh kuidas ma soovin, et oleksin saanud oma pulmapäeval rakendada nende ideed valada vaiku õieke pruudikimbust. Aga las pildid räägivad enda eest.

Processed with VSCO with s3 preset

Processed with VSCO with s3 preset

One thought on “Kingituste armastuskeel

  1. Mul on peaaegu tunne, et see võiks olla üldlevinud teadmine või õpetus igas koolis/ülikoolis. Täielik „ahhaa“ elamus oli, kui seda lugesin. Mina ja mees „räägime“ natuke erinevat keelt, Minu viisik on füüsiline puudutus, kvaliteetaeg, sõnad, teenimine ja kingitused. Mehel aga kingitused, teenimine füüsiline puudutus, kvaliteetaeg ja sõnad. Päris mitu asja said kohe selgema pildi ja üritame seda igapäevaelus jälgida ka. Et kui varem ma kippusin meile kogu aeg mingeid kahekesi tehtud asju planeerima, et enda „karikat“ täita, siis nüüd võtan rahulikumalt. Kinkisin mehele lihtsalt niisama selle https://www.kingitus.ee/kingitused-kategoorias/meelelahutus-autoroolis-kingituseks et las läheb ja lõbutseb ja tal oli tõesti hea meel seda kinki saada. Ja samal ajal proovib ka tema minu vajadustele vastata ning nt on hakanud iga päev enne tööleminekut suudlema mind. Selliselt sammhaaval siis =)

    Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s